środa, 28 września 2016

Recenzja kosmetyków Kativa - Hurtownia Hair & Beauty ;)

Do testowania otrzymałam 5 produktów. 3 maski firmy Kallos i 2 kosmetyki firmy Kativa; i dziś właśnie o nich ;)


Ze względu, iż myję włosy codziennie, mam już swoją opinię o tych kosmetykach. 

Kativa Zero Frizz - odżywka przeciw puszeniu się włosów, nawilżająca. Jak widać na opakowaniu, produkt jest wolny od soli i siarczanów. Czuć to na włosach ! ;)
Włosy po jej pierwszym użyciu stały się bardziej miękkie. Świetne efekty zauważyłam po 2 tygodniach używania. Producent zaleca wmasowanie i spłukanie odżywki. Natomiast ja używałam jej inaczej i przynosiło to o wiele lepsze efekty. Jak więc stosowałam ? Myłam włosy, osuszałam ręcznikiem, nakładałam to cudo, zawijałam w czepek foliowy, ręcznik i trzymałam minimum 40 minut iiii... otrzymywałam zarąbiste włosy ;))
Na pewno przyjrzę się bliżej tej marce. I z pewnością powrócę do tej odżywki. Szczególnie polecam do włosów, które są osłabione, łamiące się, przesuszone. Niekiedy efekt nawilżenia był nawet zbyt duży, ponieważ włosy były tak śliskie i gładkie, że wydawały się zbyt oklapnięte - zdarzało się to szczególnie, gdy wczesałam ten kosmetyk we włosy i nałożyłam czepek.  Muszę jeszcze wspomnieć o pięknym zapachu tej odżywki.
_______________________________________

Drugim kosmetykiem jest mus do stylizacji włosów.

 Bardzo bałam się tego kosmetyku, gdyż zawsze ostrożnie podchodziłam do rzeczy tego typu. Zawsze czułam przesuszenie po użyciu pianek, lakierów itp. Tutaj jednak przeżyłam duże, pozytywne zaskoczenie. Już mała kropelka tego produkty starczy, aby pokryć całe włosy. Co mnie zaskoczyło ? Włosy stają się bardzo gładkie, nie czuć "chropowatych" miejsc w zniszczonych partiach włosów. Polubiłam się z tym musem - używałam po każdym myciu, szczególnie, gdy suszyłam włosy suszarką. Jak widać, produkt ten jest również wolny od soli i siarczanów. Niestety zapach bardzo mi nie odpowiada. Mimo zapachu bardzo polecam ten kosmetyk. Dozownik jest bardzo przyjemny - przy obu kosmetykach jest taki sam. Ten kosmetyk starczy mi na bardzo długo, ale jeśli się skończy, na pewno kupię następny ;)

________________________________________

Bardzo dziękuję Hurtowni Hair & Beauty za możliwość używania tych kosmetyków. Jestem w trakcie testowania masek Kallos, wkrótce również moja opinia o nich.

Kallos Silk
Kallos Multivitamin
Kallos Keratin

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz