sobota, 30 stycznia 2016

Recenzja doczepianych włosów - doczepki Clip-in

Od czerwca 2015 r. jestem posiadaczką doczepek. Włosy zamawiałam z allegro, ale można je również znaleźć w sklepie internetowym COSMOSHOP.PL. Moje zakupiłam właśnie z tej firmy ( za pośrednictwem Allegro)

Jakie są moje włosy ?
-długość 55 cm,
-waga 135g ( 120g waga włosów + 15g waga spinek)
-kolor bardzo ciemny brąz
-włosy naturalne ( na stronie tej firmy ekspertyza włosów potwierdzająca ich naturalność)
-proste

Moja ocena włosów: Włosy "używam" od czerwca. Na początku (jakieś 2 miesiące) nosiłam je codziennie. Nie musiałam ich prostować, ponieważ są proste, ale niekiedy je kręciłam. Bardzo dobrze się trzymały pokręcone, oczywiście z lakierem. Przy tak częstym noszeniu doczepek, były często myte. Używałam szamponów do włosów suchych i zniszczonych (tak zaleca producent), odżywki i maski były również do tego typu włosów. Zmieniłam swój naturalny kolor włosów na czarny, więc i doczepki pofarbowałam. Również i ten zabieg bardzo dobrze zniosły. Raz na 2-3 tygodnie olejuję włosy, lub dodaje oleje do masek i trzymam je na doczepkach przez kilka godzin, a nawet całą noc. Od wakacji włosy również noszę, lecz ze względu na brak czasu rano, zakładam je 2-3 razy w tygodniu. Teraz jednak, gdy zapuszczam swoje włosy, nosze je rzadziej, ponieważ w jakimś stopniu na pewno obciążają cebulki moich włosów. 

Po 7 miesiącach mogę zdecydowanie stwierdzić, że mój zakup był strzałem w 10 ! Włosy nadal są bardzo miękkie, dobrze się rozczesują. Zniszczyły się tylko końcówki, ale ścięłam je i nadal są jak nowe. Polecam włosy naturalne ze sklepu Cosmoshop.pl . Producent nie kłamie o zaletach tego produktu. Zamieszczę kilka zdjęć, dla potwierdzenia moich słów. 

Pierwsze założenie włosów


Na tym zdjęciu wyglądają na jaśniejsze
Wygląd włosów po 7 miesiącach - niestety w chwili zakupu nie pomyślałam, aby zrobić zdjęcie

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz